Haber

Kayseri Hacılar’da anlamlı iftar

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de Hacılar Hanımefendiler ve Gençlik Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek, şehit aileleri, gaziler ve depremzedeler katıldı.

Protokol üyeleri, iftar öncesi vatandaşlarla sohbet ederek ailelerle tek tek görüşme fırsatı buldu.

İftarın ardından konuşan Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ailenin ortasında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu;

“Kaymakamlık ve belediye iş birliği ile düzenlediğimiz yemeğimizde bir aradayız. Bugün iftarlarımızı bu çatı altında yapıyorsak şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesindedir. Bugün sizinleyiz. İlçemizde olduğunuz sürece başımızın tacısınız, kendinizi evinizde hissetmeniz için elimizden geleni yapacağız.”

Başkan Özdoğan da ailelerin her zaman yanlarında olduğunu belirterek Rabbimin bir daha böyle bir felaket göstermeyeceğini söyledi.

Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu, şehit ve depremzede ailelerinin yanında olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dertlioğlu, “Hepimiz kardeşiz, devlet yöneticileri olarak her zaman yanınızdayız. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece güzellikler ortaya çıkacaktır.

ferizlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu