Haber

Yol Bakım Ekibi Seka Devlet Hastanesi’nin kaldırımlarını onardı

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, Seka Devlet Hastanesi çevresindeki kaldırımları onardı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, kent genelinde konforlu ve güvenilir yaya ve araç ulaşımı için bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yol Bakım Ekibi, parke, bordür, beton gibi yolların imalat ve onarımı, yoldaki altyapı baca ve ızgara kapaklarının bakım onarımları, demir yaya korkuluklarının boyanması ve her türlü yol bakım, onarım ve imalat işlerinde hizmet vermektedir. gün boyunca şehrin birçok farklı noktasında.

 

HASTANE ÇEVRESİNDEKİ KAPLAMALAR

Seka Devlet Hastanesi çevresindeki kaldırımlarda onarım yapan Yol Bakım Ekibi, deformasyonların meydana geldiği yaya kaldırımlarında da onarım yaparak hastaneye gelen vatandaşların daha konforlu ulaşımına katkı sağladı.

 

HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER

Kent genelinde yollara yapılan yerinde dokunuş ve gerekli müdahaleler, yaya ve araç trafiğinin hem güvenli hem de konforlu olmasını sağlıyor. Hızlı ve pratik analizlerle yaya ve araç ulaşımına müdahale eden Yol Bakım Ekibi, talep edilen noktalarda bakım ve onarım çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak vatandaşın ulaşım imkanlarını kaliteli bir şekilde kullanmasına katkı sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

cesmeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu