Haber

Yaşar Kardaş’tan meclis üyelerine çağrı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Kardaş, EYT tazminatının ödenmesi adına arsa satışına izin vermeyen AKP ve MHP’li meclis üyeleriyle paylaştı. Kardaş, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; Öncelikle İzmit halkı; Gündemdeki EYT sorunuyla ilgili gerçekleri bilmesini istiyoruz. İzmit Belediyesi EYT çalışanının alacağı tazminatın ödenmesi AKP ve MHP’li meclis üyeleri tarafından engellendi.

“AMAÇLAR BELLİ”

Haziran meclisinde EYT’lilerin tazminatını bir kalemde ödeyelim, bu gayrimenkulü satalım, EYT’lileri mağdur etmeyelim diyoruz. Aslında yıllardır haklarını yeniyorlar, emekli olmak için yıllarca mücadele ettiler. Şimdi mutlu bir şekilde emekli oldular ama AK Parti ve MHP meclis üyeleri siyaset yapmak adına EYT’lileri mağdur ediyor. Amaç kesinlikle; İzmit Belediyesi vatandaşına hizmet vermesin, esnafa maaş ödeyemesin, açılışlar aksın, çalışanlar belediyeyi sıkıştırsın. AK Parti ve MHP’li meclis üyelerinin temel amaç ve hedefleri bunlar!

“ARAZİ SATIŞINI ONAYLAYIN”

Sen bu millete hizmet için seçildin, halka hizmetten vazgeçmek için değil! Vatandaşa hizmeti aksatma değeri üzerinden siyaset yapılamaz ve yapılamaz! AKP ve MHP milletvekillerinden arkadaşlarım. EYT’lilerin tazminatlarının ödenmesi için Temmuz’da Meclis’e gelecek arsa satışını gelin onaylayın. Meclis üyesi olduğunuz İzmit Belediyesi’nin işçisi olan EYT çalışanına sırtınızı dönmeyin, meclis sorumluluklarınızı yerine getirin! Saygılarımla!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu