Haber

Muş Valisi İlker Gündüzöz, “Sporcu Kampı Eğitim Merkezi” inşaatında incelemelerde bulundu.

Muş Valisi İlker Gündüzöz, yapımı devam eden 5 katlı “Sporcu Kampı Eğitim Merkezi” inşaatında incelemelerde bulundu.

Muş Valiliği, Köy Hizmetleri Birliği, İl Özel İdaresi ve Üstün Toto’nun katkılarıyla Sunay İlçesinde inşa edilen “Sporcu Kampı Eğitim Merkezi”nin inşaatı devam ediyor.

Binada incelemelerde bulunan Gündüzöz, merkezin Muş olduğunu söyledi. Sporiçin yapılmış bir tesis olduğunu söyledi.

Gündüzöz, tesisin Spor Toto’nun sponsorluğunda Köylülere Hizmet Verme Derneği ve İl Özel İdaresi’nin desteğiyle yapıldığını söyledi.

“Merkezin kaba inşaatı bitti. Mussporumuz bahar aylarında bu tesisi kullanmaya başlayacak. Musspor ile birlikte amatör sporcularımız bu tesisten faydalanacaklar. Lüks otel konforunda çok keyifli bir tesis. Zaman zaman Özel Yönetimimiz de takımlardan forma girip destek olalım diye sitem ediyor laf konusu olduğunu duyuyoruz.Formamız arkadaki binamızdır.Sonuç olarak bu bina daha Alınacak formalardan daha kalıcı ve pahalı.Bunu hep birlikte yapıyoruz.Genel Sekreterimiz Valiliğimizle işbirliği içinde gece gündüz çalışıyoruz bir şeyler hayata geçirmek için çalışıyoruz.İnşallah Muşspor’u daha üst liglerde görürüz. Bu tesisler sayesinde futbol ve diğer spor alanlarında her zaman hızla gelişen bir Muş’u altyapısıyla birlikte yaşayacağız.”

Gündüzöz’e İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu