Haber

Kılıçdaroğlu’nun seçim stratejisi toplantısına İmamoğlu damgası! “Seçim kampanyası makinesini” anlattı

6’lı Tablo’nun Pazartesi günü gerçekleştirdiği Ortak Politikalar Uzlaşma tanıtım toplantısının ardından dikkat çekici bir toplantının gerçekleştiği iddia edildi. Buna göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlupartisi genel merkezinde kurmayları ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile seçim stratejisi toplantısı yaptı.

İMAMOĞLU SUNDU

Habertürk’ten Mahir Kılıç’ın haberine göre İmamoğlu’nun yaklaşık 3 saat süren görüşmede İstanbul’daki yerel seçimlerde “seçim kampanyası makinesi” olarak adlandırılan kampanya modelinden bahsettiği öğrenildi. İstanbul Planlama Teşkilatı, Islahat Enstitüsü ve bazı uzmanların çalışmaları hakkında rapor sunduğu da kaydedildi.

EKİP KILIÇDAROĞLU İÇİN ÇALIŞACAK

3 küme başkan yardımcısının da katıldığı toplantıda, bazı MYK üyeleri, İstanbul Planlama Teşkilatı Başkanı, CHP Başbakan üyesi Gökhan Günaydın ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Basın Başdanışmanı CHP Genel Başkanı Tuncay Özkan, bazı MYK üyelerine görevler verdi. Seçim sürecinde bu atamalar çerçevesinde kampanya yürütüleceği ve çalışmalara İmamoğlu’nun ekibinin destek vereceği belirtildi.

Görüşmenin ardından Ekrem İmamoğlu’nun 12’nci katta Kılıçdaroğlu ile baş başa görüştüğü öğrenildi.

vartohaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu