Haber

İSTANBUL TOKİ ÇEKİLİŞİ: İstanbul Arnavutköy, Başakşehir, Esenler çekilişini canlı izle! İstanbul TOKİ TV canlı çekiliş linki!

İstanbul Arnavutköy, Başakşehir, Esenler çekiliş canlı izle linki devam eden çekiliş süreçleri ile birlikte gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. İl İl’de kura çekiminin ardından İstanbul’da yer alan ilçelerin çekim süreçlerinde Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler de devam ediyor. Arnavutköy, Başakşehir, Esenler çekilişleri Youtube’da resmi olarak yayınlandı. İşte İstanbul Arnavutköy, Başakşehir, Esenler çekilişi, canlı izle! İstanbul TOKİ TV canlı çekiliş linki!

İSTANBUL TOKİ PARÇA ÇİZİMİ

TOKİ’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre, İstanbul TOKİ çekiliş süreçleri 01-19 Nisan ortasında Arnavutköy, Başakşehir, Esenler’de devam edecek ve canlı yayın TOKİ TV – Youtube TOKİ hesabından yapılacak. Haberimizde yer alan İstanbul TOKİ TV çekiliş canlı izle linki ile çekiliş süreçlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

İSTANBUL TOKİ ÇİZİM SAAT LİNK

İSTANBUL TOKİ KURULU KURULU NEREDE?

TOKİ Bağcılar Olimpiyat kura çekimi Spor 1 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 10:00’da Merkez Salon’da noter huzurunda başladı. TOKİ Esenler – Başakşehir – Arnavutköy çekilişi 19 Nisan’a kadar devam edecek.

uzunkopruhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu