Yaşam

Firebirds Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Firebirds 16. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Ateş Kuşları, ATV ekranlarının sevilen dizisi arasında yer almaktadır. 5 Mayıs Cuma günü 14. bölümüyle ekrana gelen Ateş Kuşları izleyenlerin beğenisini kazandı. Bozdağ sinemanın imzasını taşıyan iddialı dizinin başrollerinde İlayda Alişan, Hande Soral, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan yer alıyor. Genç ve yetenekli oyuncuların yer aldığı dizi dramatik hikayesiyle ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Firebirds 16. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İşte Firebirds 16. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ateş Kuşları 5 Mayıs Cuma akşamı 15. bölümüyle ekrana geldi. Bakalım Firebirds son bölümde neler oldu?

Barbaros sevdiği kızı kaçıran kişinin kendi annesi olduğunu öğrenmiştir. Durumu öğrenen Barbaros panik atak geçirir ve Gülayşe’nin yüzüne nasıl bakacağını bilemez.

Gülayşe, Sabit ve Barbaros’u bir araya getirir. Amacı Sabit’in unuttuklarını hatırlatmaktır. Bu plan işe yarar ve Constant geçmişi hatırlamaya başlar.

Ali, iki erkek kardeşi arasında kalır ve Hacer’in peşine düşer. Menderes buna bir son vermeyi kafasına koymuşken yanında iki isim vardı: Zıpkın ve Barbar.

Ancak Nermin, ifade vermek için şubeye giderken bıçaklanır. Ali ve Barbaros bir karar verirler. Barbaros, Nizam’la yüzleşir ve kızına itirafta bulunur.

Nizam’ın hayalleri sonunda gerçek olacak. Ancak Barbarossa’nın tek bir şartı vardır. Bu kural, Nizam’ın kızına kavuşmasını zorlaştıracaktır.

Firebirds 16. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. ??

FIREBIDS 16. BÖLÜM FRAGMANI

basciftlikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu