Haber

Bandırma Belediyesi gençlerin çamaşırlarını yıkıyor!

BALIKESİR (İGFA) – Sosyal belediyecilik anlayışıyla insan odaklı projeler geliştirmeye devam eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun bu projelerden bir yenisini hayata geçirdi.

Çamaşırlarını yıkama imkanı bulamayan üniversite öğrencileri ve ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz hizmet verecek olan “Çamaşır Yıkama Merkezi” faaliyetlerine başladı. Hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet verecek olan “Çamaşır Yıkama Merkezi” Paşabayır Mahallesi 1013 Sokak No:5/1 Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası’nda yer almaktadır.

Hayata geçirilen hizmet hakkında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, üniversite öğrencilerine seslenerek, “Sevgili Genç Kardeşlerim; Bu devirde öğrenci olmanın getirdiği zorunlulukların bilincindeyiz. Ülkemize faydalı bireyler olabilmek için ailelerinizden uzakta eğitiminize devam etmeye çalışıyorsunuz. Merak etmeyin bu günler geride kalacak. Bu süreçte size yardımcı olmak için adımlar atıyoruz. Çamaşır yıkama imkanı bulamayan öğrencilerimiz için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü hizmet binası altında bulunan Çamaşır Yıkama Merkezimizi faaliyete geçirdik.”

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Üniversitemizin öğrencilerinin hayatını kolaylaştıracak sıcak çorba servisi gibi hizmetlerimizin yanı sıra öğrenci yurdu projemiz de hızla artıyor. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi ailelerimiz için yemek, sıcak yemek ve giyecek desteklerimizin yanı sıra ev temizlik hizmetleri gibi çeşitli sosyal yardım ve hizmetlerimiz artarak devam ediyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu