Haber

Büyükşehir Meclis Toplantısı yapıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ocak devir teslim toplantısının ilk toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Yavuzeli Belediyesi ve Gaziantep Orman Müdürlüğü iş birliğiyle yapılması planlanan Yavuzeli-Rumkale karayolu ağaçlandırma faaliyetiyle ilgili konu oybirliğiyle karara bağlanırken, eğitim gören öğrencilere simit dağıtılmasıyla ilgili bir madde de oybirliğiyle karara bağlandı. Gaziantep Üniversitesi’nde de oybirliğiyle kabul edildi. geçti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Yavuzeli-Rumkale arasında yapılacak ağaçlandırma çalışması sayesinde yolcuların iyi yolculuklar geçirmesini hedeflediklerini belirtti.

Gaziantep Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilere simit dağıtımının verimlilik açısından değerli olduğunu belirten Şahin, “Zaman kayıplarının önemli ölçüde azaltılması, öğrencilerimizin sınavlarında daha başarılı olmalarını sağlayacaktır. Bu tür çalışmaları destekliyoruz.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu